30.04.2019.

Ocjenjivanje vina za 24. Izložbu vina udruge „Brenta“ Ivanić-Grad

Na ocjenjivanju održanom u subotu 27.04.2019 u restoranu „Ivanićanka“, zaprimljeno je 62 uzoraka vina (48 bijela vina, 8 crnih vina, 1 pjenušavo vino,1 rose vino, 2 aromatizirana vina 2 vina od kupine) od 19 vinara članova udruge i vinara iz bližih vinorodnih područja.

Stručna komisija pod predsjedanjem dr.sc. Ivane Apeza i komisijom od 5 članova certificiranih enologa i na osnovi zbrojenih konačnih rezultata, medijana, dodijeljena su slijedeća odličja: 21 vinu dodijelila zlatno odličje, 31 vinu srebrno odličje i brončano odličje za 8 vina.

Sva nagrađena vina članovi udruge predstaviti će građanima i ljubiteljima dobre kapljice na 24. Izložbi koja će se održati u petak 17. svibnja u restoranu „Ivanićanka“ s početkom u 19.30 sati.

S velikim veseljem očekujemo sud posjetitelja i time iskazanu nagradu vinarima na njihovom trudu oko podizanja kvalitete vina na našem području.

Rezultate ocjenjivanja za 24. Izložbu možete pogledati u prilogu.

PREUZMITE DOKUMENTE: