17.04.2019.

Održano 3. ŠkrletOVO Party u Ivanić-Gradu

U subotu 13. travnja 2019. održano je ŠkrletOVO Party  od 16,00-20,00 sati u maloj dvorani Pučkog otvorenog učilišta u Ivanić-Gradu.

Uz degustaciju  autohtone sorte vina Škrlet, posjetitelji su se opustiti uz glazbenu podlogu DJ Pepi Jogarde, te delicije ivanićkog Chefa Dine Pavanića. Bile su tu i igraonicu za najmlađe kako bi se mame i tate mogli opustiti.

Posjetitelji i ljubitelji vina Škrlet mogli su kušati vina škrlet osam moslavačkih vinara, članova udruge Škrlet Moslavina: Florijanović, Ilovčak, Jaram, Kezele, Miklaužić, Mikša, Trdenić i Voštinić-Klasni

ŠkrletOVO Party  je manifestacija u organizaciji TZ Ivanić-Grada, udruge Šklet, a pod pokroviteljstvom Grada Ivanić-Grada, koja za cilj ima promociju autohtone sorte vina  Škrlet kao simbola Moslavine, a održava se  treću godinu za redom u Ivanić-Gradu.  Manifestacija se ove godine sastoji od 2 dijela – stručnog dijela za znanstvenike i vinske profesionalce, te zabavnog dijela ŠkrletOVO Party za građanstvo.

100 let živili!

Organizacijski tim: Grad Ivanić-Grad, TZG Ivanić-Grada, udruga Škrlet Moslavina