05.04.2019.

Prijave za rad u biračkom odboru

Obavještavamo Vas  da će se prijave za rad u biračkim odborima ( za predsjednika i zamjenika predsjednika)  za područje Grada Ivanić-Grada, na izborima za izbor članova u Europski parlament iz Republike Hrvatske  koji će se održati u nedjelju, 26. svibnja 2019. godine, zaprimati od 08. do 12. travnja  2019. godine u vremenu od 9,00 do 14,00 sati u prizemlju zgrade Općinskog suda, Stalne službe Ivanić-Grad, Športska 2 , Ivanić-Grad ( soba broj 1)

Gradsko izborno povjerenstvo  predlaže samo predsjednike i zamjenike predsjednika koji ne smiju biti članovi niti jedne političke stranke.

Prilikom prijave za rad u biračkom odboru, potrebno je popuniti obrazac Prijave, sa brojem žiro-računa dok će se obrazac izjave o prihvaćanju dužnosti predsjednika ili zamjenika predsjednika biračkog odbora potpisati nakon odabira kandidata.  Navedeni obrasci bit će dostupni u prizemlju suda.

Prijave podnesene nakon isteka roka, kao i nepotpune prijave, neće biti uzete u razmatranje.

Predsjednica

Jasna Grgurić, dipl. iur.