03.04.2019.

Privremeni rezultati Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa, projekata i manifestacija udruga/organizacija civilnog društva iz proračuna Grada Ivanić-Grada za 2019. godinu

Temeljem članka 16. Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa/ projekata/ manifestacija udruga/ organizacija civilnog društva u području kulture, tehničke kulture, sporta, civilnog društva, zdravstva i socijalne zaštite iz Proračuna Grada Ivanić-Grada za 2019. godinu, nakon provedenog postupka, 02.04.2019. godine donesena je Odluka o prijedlogu dodjele financijskih sredstava namijenjenih financiranju programa/ projekata/ manifestacija od interesa za opće dobro iz Proračuna Grada Ivanić-Grada u 2019. godini temeljem Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa/ projekata /manifestacija udruga/ organizacija civilnog društva u području kulture, tehničke kulture, sporta, civilnog društva, zdravstva i socijalne zaštite iz Proračuna Grada Ivanić-Grada za 2019. godinu.

PREUZMITE DOKUMENTE: