02.12.2019.

Uredite pred Božić svoj izlog, balkon ili okućnicu

Turistička zajednica Grada Ivanić-Grada i ove godine organizira izbor najljepše ukrašene okućnice, izloga i poslovnog objekta s ciljem motiviranja ugostitelja, poduzetnika i građana da svojim idejama i kreativnošću doprinesu podizanju božićne atmosfere u gradu.

Početkom prosinca stiže blagdansko ozračje i mnogi ukrašavaju okućnice, izloge i poslovne objekte božićnom dekoracijom što daje dodatnu vrijednost vizualnom identitetu Ivanić-Grada u blagdanskom raspoloženju.

Natječaj započinje u subotu 30. studenog, a prijave se zaprimaju do 15. prosinca, nakon čega će komisija obići prijavljene i odabrati najuspješnije.

Najuspješnijima u ove tri kategorije bit će dodijeljeno priznanje i nagrada.
Svi zainteresirani mogu se prijaviti osobno u ured TZG Ivanić-Grada na adresi Moslavačka 11, Ivanić-Grad, telefonski 01/2881-591 ili putem e-maila: [email protected]