12.02.2019.

OBAVIJEST – Javni uvid u ispravke Prijedloga Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području Grada Ivanić-Grada

Grad Ivanić-Grad izlaže na javni uvid ispravke Prijedloga Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Ivanić-Grada. Uvid u ispravke Prijedloga Programa raspolaganja, s popratnom dokumentacijom, može se izvršiti svakim radnim danom od 12. veljače do 26. veljače 2019. godine od 9.00 do 13.00 sati u prostorijama Gradske uprave Grada Ivanić-Grada, Park hrvatskih branitelja 1, Ivanić-Grad.

Zainteresirane osobe mogu dati prigovore na prijedlog Programa raspolaganja najkasnije do isteka javnog uvida. O svim prigovorima odlučivat će Gradsko vijeće Grada Ivanić-Grada u roku od 30 dana.

Prigovori na ispravke Prijedloga Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Ivanić-Grada moraju biti čitko napisani, uz ime, prezime i adresu podnositelja, te se dostavljaju na adresu Grada Ivanić-Grada, Park hrvatskih branitelja 1, Ivanić-Grad, zaključno sa 26. veljače 2019. godine.

PREUZMITE DOKUMENTE: