21.01.2019.

Održan tradicionalni malonogometni turnir Limača, Ivanić-2019.

U nedjelju 20.01.2019.godine u sportskoj dvorani Žeravinec u Ivanić-Gradu održan je tradicionalni malonogometni turnir Limača, Ivanić-2019. Turnir je organizirala Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić za U-11 kategoriju djece ( 2008 godište i mlađi ). Na turniru je nastupilo 12 ekipa iz Zagrebačke, Sisačko-moslavačke, Bjelovarsko-bilogorske županije te Grada Zagreba. Na turniru su nastupili NK Sloga Križ, NK Kloštar, NK Moslavac, NK Dugo Selo, NK Rugvica, NK Dinamo Hidrel, NK Prigorje Markuševec, NK Čazma, Škola nogometa MM Sesvete i NK Naftaš Ivanić koja je nastupila sa 3 ekipe.

1. mjesto na turniru osvojila je Škola nogometa MM Sesvete ispred naše ekipe NK Naftaš Ivanić-1 koja je osvojila 2 mjesto te ekipe NK Prigorje Markuševec koja je osvojila 3 mjesto. Na turniru su dodijeljene i posebne nagrade za najboljeg golmana turnira, najboljeg strijelca i najboljeg igrača turnira. Za najboljeg golmana turnira proglašen je Niko Šeremet golman ekipe NK Naftaš Ivanić, za najboljeg strijelca turnira proglašen je Dominik Mihelja igrač Škole nogometa MM Sesvete dok je za najboljeg igrača turnira proglašen Bruno Barudžija igrač Škole nogometa MM Sesvete. Kao i ranije održani turnir prstića i ovaj turnir je pokazao veliki talent najmlađih nogometaša i potvrdio kvalitetu rada škola nogometa u ovoj kategoriji nogometne mladeži.

Postignuti rezultati: 1. Mjesto – ŠN MM SESVETE

2. Mjesto – NK NAFTAŠ IVANIĆ-1

3. Mjesto – NK PRIGORJE

4. Mjesto – NK ČAZMA