26.01.2019.

[VIDEO] Opremljena vanjska igrališta dječjih vrtića u Ivanić-Gradu

Vanjska igrališta Dječjeg vrtića Ivanić-Grad u objektima „Suncokret“ i „Livada“ preuređena su i opremljena suvremenim edukativno-zabavnim sadržajima.

Ovaj projekt Ivanić-Grada sufinanciran je sredstvima sponzora INA – INDUSTRIJA NAFTE D.D., a temelji se na izgradnji dodatnih, suvremenih edukativnih sadržaja za djecu, koji omogućavaju razvoj motoričkih sposobnosti djece svih vrtićkih uzrasta. Ujedno predstavljaju dodanu vrijednost u dinamičnom prostoru za igru kojeg koriste djeca Dječjeg vrtića Ivanić-Grad.

Otvorenju igrališta prisustvovali su zamjenik gradonačelnika Ivanić-Grada Željko Posilović, direktor Inine Proizvodne regije središnja Hrvatska Dinko Vidaković i ravnateljica Dječjeg vrtića Ivanić-Grad Marina Čalušić.