14.06.2019.

Ivanić-Gradu 190.000,00 kuna od Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja

U Svetom Ivanu Zelini dodijeljene su Odluke o sufinanciranju projekata za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda u 2019. godini za gradove i općine Zagrebačke županije.

Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja odobrilo je Gradu Ivanić-Gradu sredstva za sufinanciranje projekta rekonstrukcije ceste i komunalne infrastrukture u ulicama A.G. Matoš, Šaramposvke i Cvjetne ulice u iznosu od 194.000,00 kuna.

Radovi u navedenim ulicama su u finalnoj fazi, preostaje tehnički pregled, postavljanje vertiklane i horizontalne signalizacije te sitni građevinski zahvati.

Putem natječaja Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja sredstva su dobili gradovi Sveti Ivan Zelina, Ivanić-Grad te Vrbovec, te Općine Bedenica, Dubrava, Kloštar Ivanić i Orle.

U ime ministarstva vodećim ljudima ugovore je u gradskoj vijećnici dodijelio savjetnik ministra Alen Grabar.