19.06.2019.

Završni radovi na uređenju Gradske knjižnice Ivanić-Grad

U Pučkom otvorenom učilištu Ivanić-Grad, pri kraju su radovi na proširenju Gradske knjižnice Ivanić-Grad. Trenutno se odrađuje posao preseljenja knjižničkog fonda na nove police koje su stigle u knjižnicu. Kako napreduju radovi provjerio je i gradonačelnik Javor Bojan Leš, koji je izrazio zadovoljstvo skorašnjim završetkom projekta, za koji je uz novac iz gradskog proračuna, dio sredstava osiguralo Ministarstvo kulture.

-U naredna dva tjedna pred nama je slaganje knjiga na police te stavljanje cijelog prostora u funkciju. Nadam se i bit će mi drago, ako upravo ministrica Nina Obuljen Koržinek bude ta koja će i otvoriti novoobnovljenu Gradsku knjižnicu, koja će u svom sastavu imati i jedan dio koji će biti namijenjen studentima naše Visoke škole- ispričao nam je gradonačelnik.

Ukupna vrijednost projekta je nešto veća od 3 milijuna kuna.