08.03.2019.

Čestitka gradonačelnika povodom Međunarodnog dana žena

Drage dame, sugrađanke, Ivanićanke,

sretan vam Međunarodni dan žena!

Danas se prisjećamo povijesnih događaja te koliko su žene kroz povijest uložile energije, snage i truda koji su presudno utjecali na položaj žene u društvu.

Unapređenje položaja žene u svim sferama i segmentima života je zajednička zadaća žena i muškaraca u cilju razvoja demokratske i civilizacijske svijesti u svrhu ostvarivanja istinske ravnopravnosti.

Život svakog od nas obilježen je ljubavlju, potporom i žrtvovanjem žena, naših majki, supruga, sestara, prijateljica, kćeri, suradnica…vi ste one koje bogatite naše živote i svijet u kojem živimo, stoga neka ovaj Dan žena doista bude vaš praznik.

Neka ovaj dan bude samo jedan od 365 takvih dana u godini u kojem primate zahvalu za sav vaš svakodnevni trud, ljubav, požrtvovnost, nesebičnost i potporu, za sve ono što činite i čime obogaćujete naše živote.

Gradonačelnik

Javor Bojan Leš