13.11.2019.

[VIDEO - GRADSKA SKICA] ravnatelj Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad - Dražen Malec

5. emisija „Gradska skica“ ugostila je još jednog ravnatelja gradske ustanove, gospodina Dražena Maleca, koji kao sadašnji ravnatelj Pučkog otvorenog učilišta /četiri ih je bilo prije njega: Juraj Benić, Marijan Kroupa, Berislav Kezele i Palma Klun Posavec/, govori o proslavi 60. obljetnice ove značajne kulturne i obrazovne ustanove Ivanić-Grada kroz koju je radni vijek prošlo stotinjak zaposlenika, na stotine tisuća posjetitelja kino programa, kazališnih predstava, koncerata pa do izložaba i tribina, radionica a da ne spomenemo i desetine tisuća djece i odraslih koji su stjecali obrazovanje, znanja i vještine i za školovanje ali i za stručna zanimanja.

Prodaja ulaznica za kazališne uspješnice koje gostuju gotovo dva puta mjesečno na našoj pozornici Doma kulture, nastavak projekcija filmova vikendom nakon višegodišnje pauze, sada u digitalnom izdanju, razloga je zadovoljstva ali i želje za obnavljanjem udobnosti sjedala u dvorani, ali kako je sve to osuvremenjivanje vezano uz veliku količinu novca, sretna je okolnost što sve prati i grad Ivanić-Grad, Zagrebačka županija ali i Ministarstvo kulture Republike Hrvatske.

Urednik i voditelj: Jadranko Bitenc
Kamera i montaža: Zoran Ožetski
Proizvodnja: portal Volim Ivanić 2019.