28.11.2019.

Ivanić-Grad ugostio sjednicu Međužupanijskog nogometnog odbora Središte

Rukovodeći ljudi nekoliko županijskih nogometnih saveza sastali su se u utorak 26.11.2019. u Ivanić-Gradu, na sjednici Međužupanijskog nogometnog odbora Središte.

U Ivanić-Gradu je održana 35. sjednica Međužupanijskog nogometnog odbora Središte, na kojoj se razgovaralo o jesenskoj natjecateljskoj sezoni te stručno-selektivnom procesu za isto ovogodišnje razdoblje, kao i o drugim aktualnim temama.

Prisutni su bili rukovodeći ljudi županijskih nogometnih saveza, uključujući predsjednika Odbora i NS Krapinsko-zagorske županije Stjepana Merkaša, predsjednika Zagrebačkog nogometnog saveza Tomislava Svetinu, predsjednika NS Zagrebačke županije Nenada Črnka, predsjednika NS Karlovačke županije Darija Mrzljaka, predsjednika NS Sisačko-moslavačke županije Davora Ivića te instruktora i tajnika Nogometnog središta Zagreb Sretena Ćuka i Damira Stipkovića.

Izvor: hns-cff.hr

Foto: FaH