24.04.2020.

OBAVIJEST RODITELJIMA - Dječji vrtić Ivanić-Grad

Obavještavaju se roditelji djece Dječjeg vrtića Ivanić Grad kako, a u svezi najave Vlade RH o omogućavanju rada dječjih vrtića (3. faza popuštanja mjera u svezi epidemije COVID-19) od 11. svibnja 2020. godine da povratno obavijeste dječji vrtić o svojoj potrebi dovođenja djece u program predškolskog odgoja od navedenog datuma. Navedeno mogu učiniti putem adresa elektroničke pošte: [email protected] ili ravnatelj.vrtić.[email protected].

Pritom napominjemo kako će, a s ciljem poštivanja mjera propisanih od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i stožera civilne zaštite, prednost pri pohađanju programa predškolskog odgoja imati djeca roditelja koja su oba zaposlena, odnosno obvezna biti na svom radnome mjestu.

Roditelji se mole da povratnu informaciju o potrebi dovođenja djece u dječji vrtić dostave, na naprijed navedeni način, najkasnije do 04.05.2020. godine.

Unaprijed Vam se zahvaljujemo na suradnji,

Marina Čalušić