28.08.2020.

Proglašeni dobitnici priznanja u akciji „Volim Ivanić – Cvjetni otok Ivanić 2020.“

Uz poštivanje propisanih epidemioloških mjera i ove godine održano je svečano proglašenje dobitnika priznanja u akciji „Volim Ivanić – Cvjetni otok Ivanić 2020.“. Povjerenstvo akcije u sastavu Srna Krtak, Zlatko Bublić i Ankica Bešter sastalo se u srijedu 12. kolovoza 2020. godine u 10,30 sati te na osnovu prispjelih fotografija donijelo zajedničku odluku o ovogodišnjoj dodjeli priznanja prema kategorijama.

NAJLJEPŠE UREĐENI OKOLIŠ

Privatne kuća
1. Tihana Pilko, Ivanić-Grad
2. Ranka Perišić, Ivanić-Grad
3. Vesna Klak, Ivanić-Grad

Poslovnog objekta
Restoran FoodBook, Ivanić-Grad
Najljepši balkon
1. Manuela Octenjak, Trebovec
2. Marija Sedak, Ivanić-Grad
3. Marija Pleša, Ivanić-Grad
Tradicijske kuće
Gordana Mihalj, Posavski Bregi

Komisija podakcije „ČOVJEK KLJUČ USPJEHA“ temeljem pristiglih prijava i njihova razmatranja, donijela je ODLUKU da se dodjeljuje slijedeća priznanja po kategorijama:

Najbolji kuhar – Monika Turk, Restoran Garfield
Najbolji konobar – Branislav Čanađija, Pivnica „Gradska pivnica Ivanić“

Priznanja je uručio gradonačelnik Grada Ivanić-Grada Javor Bojan Leš koji se tom prigodom zahvalio svim sudionicima ove akcije i svim građanima koji svojom brigom i zalaganjem oko uređenja okoliša pridonose ljepoti našeg grada. Za glazbeni dio svečanosti pobrinuo se glazbeni trio “Caffe Band”.