09.12.2020.

Podjela božićnica umirovljenicima s područja grada Ivanić-Grada

Sukladno odluci gradonačelnika Grada Ivanić-Grada o isplati jednokratne novčane pomoći umirovljenicima povodom božićnih i novogodišnjih blagdana, isplata božićnica u iznosu od 100,00 kuna umirovljenicima s mirovinama do 2.500,00 kuna koji imaju prebivalište na području Grada Ivanić-Grada izvršit će se uplatom Grada Ivanić-Grada na tekuće račune umirovljenika do zaključno 22. prosinca 2020.

Umirovljenici kojima su računi blokirani pozivaju se da u Poslovnici Fine u Ivanić-Gradu do zaključno 17. prosinca 2020. prijave prihod Grada Ivanić-Grada u iznosu od 100,00 kn s osnove božićnice kako bi ostvarili pravo isplate na zaštićeni račun.

Umirovljenicima koji nemaju otvorene račune u banci i mirovinu primaju na kućnoj adresi božićnica će također biti dostavljena na kućnoj adresi.

Za sve informacije možete se obratiti na broj telefona 01 2831-360.