02.07.2020.

[VIDEO GRADSKA SKICA] Gradska skica - Javor Bojan Leš, gradonačelnik Ivanić-Grada

Dani grada Ivanić-Grada su iza nas a u studiju portala Volim Ivanić, u emisiji Gradska skica, gostuje prvi čovjek grada – gradonačelnik Javor Bojan Leš.

Ovo je bila prava prigoda govoriti o gradskim godišnjim ostvarenjima /od otvaranja Poduzetničkog inkubatora, pa jedne od najvećih investicija: regionalnog vodoopskrbnog sustava Zagrebačke županije – Zagreb Istok do građevinske dozvole za početak radova na sportskoj dvorani u Ivanićkom Graberju i ulaganju u proširenje dječjeg vrtića na Žeravincu, između ostalog, jer grad poprima željeno lice uz nove sadržaje i ivanićgradski „baby boom“/ a sve to u situaciji kada Covid-19 „upravlja“ našim životima pa se klasične zabavne manifestacije nisu održale osim izložbe Fašničkim objektivom Zorana Ožetskog uz suradnju članova Fašničke udruge "Žabe"