04.03.2020.

[VIDEO] Gradonačelnik i dekan Visoke škole posjetili studensku menzu u Ivanić-Gradu

Gradonačelnik Javor Bojan Leš danas je u pratnji Mile Marinčića, dekana Visoke škole Ivanić-Grad, posjetio studensku menzu u Učeničkom domu u Ivanić-Gradu.

Visoka škola Ivanić-Grad u suradnji s Gradskom upravom podnesla je Ministarstvu znanosti i obrazovanja zahtjev za potrebom subvencionirane prehrane za studente na temelju čega je Ministarstvo raspisalo natječaj za ugostiteljske objekte na području grada u kojemu je visoko učilište.

Kao jedini prijavitelj, a ujedno i jedini objekt koji je mogao ispuniti uvjete, odabran je Učenički dom Ivanić-Grad.

Nakon posjeta Nacionalnog povjerenstva te na temelju izdanog mišljenja potpisano je odobrenje temeljem kojega je Učenički dom priključen informatičkom portalu Hrčak srce na platnu mrežu, čime je ispunjen i zadnji tehnički uvjet koji je našim studentima omogućio plaćanje “iksicom” i korištenje studentske menze.