20.03.2020.

Zatvorena sva gradska dječja igrališta

Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske  donio je 19.3.2020. odluku kojom nalaže da se na području cijele države , pa tako i na području Grada Ivanić-Grada, ograde i zatvore sva dječja igrališta u cilju onemogućavanja međusobnog bliskog kontakta djece na igralištima vezano za odluku o provedbi mjere socijalnog distanciranja  koja nalaže izbjegavanje bliskog osobnog kontakta u razmaku od najmanje dva (2) metra u zatvorenom prostoru i jednog (1) metra na otvorenom prostoru.

Grad Ivanić-Grad će poduzeti sve što je potrebno da se taj nalog provede na cijelom području Grada Ivanić-Grada.

Roditelje pozivamo da upoznaju svoju djecu s razlozima zbog kojih će se dječja igrališta privremeno zatvoriti te da ih sa svoje strane stalno upućuju da se pridržavaju propisane mjere.

PREUZMITE DOKUMENTE: