26.05.2020.

Započele isplate potpora temeljem provedenog Javnog poziva za dodjelu interventne potpore poduzetnicima s područja Grada Ivanić-Grada

Počelo je izdavanje Rješenja i isplata potpore temeljem provedenog Javnog poziva za dodjelu interventne potpore poduzetnicima s područja Grada Ivanić-Grada kojima je zabranjen rad uslijed pandemije bolesti COVID-19.

Uvjete natječaja je zadovoljlilo ukupno 99 prijavitelja (ugostiteljski objekti - kafići i restorani, frizerski saloni, kozmetički saloni, trgovine, teretane, cvjećarnice, krojači, optike i dr.), kojima će biti isplaćena jednokratna pomoć od 5000 kuna.

Svi prijavitelji će primiti Rješenje o dodjeli potpore na svoju adresu, a odmah po slanju Rješenja izdaje se i nalog za plaćanje potpore.

Cijeli proces se odvija prema redu zaprimanja prijava.