03.09.2020.

[VIDEO] Započela gradnja novog Spar-ovog trgovačkog centra

Danas je u Ivanić-Gradu otvoreno gradilište novog Spar-ovog trgovačkog centra. Trgovački centar Spar svoje proizvode ponudit će na 1200 m2 prodajnog prostora, a uz centar predviđeno je i parkiralište površine 800 m2.

Početak radova obišao je gradonačelnik Javor Bojan Leš i direktor tvrtke Arturus Verona Damir Pavlić.

Gradska uprava je uložila dodatne napore kako bi u rekordnom roku pripremila svu potrebnu dokumentaciju da bi investitoru omogućili što skoriji početak gradnje. Danas svjedočimo početku radova koji bi trebali trajati 150 dana, nakon kojih će, početkom 2021. godine, građani Ivanić-Grada imati još jedan moderan trgovački centar u kojem će 40-ak njih naći svoje zaposlenje – rekao je gradonačelnik Leš.