21.12.2021.

OBAVIJEST o izradi II. Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja UPU-3 zone gospodarske namjene na području Ivanić-Grada

Na temelju članka 88. Zakona o prostornom uređenju (Narodne novine, broj 153/13, 65/17, 114/18, 39/19 i 98/19), objavljuje se

OBAVIJEST

1. Gradsko vijeće Grada Ivanić-Grada je na 36. sjednici održanoj dana 11. ožujka 2021. godine donijelo Odluku o izradi  II. Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja UPU-3 zone gospodarske namjene na području Ivanić-Grada (u daljnjem tekstu: Plan), koja je objavljena u Službenom glasniku Grada Ivanić-Grada, broj 2/21.
  2. Nositelj izrade Plana je Grad Ivanić-Grad, Upravni odjel za komunalno gospodarstvo, prostorno planiranje, gospodarstvo i poljoprivredu.
  3. Detaljne informacije o tijeku izrade Plana mogu se dobiti u Gradu Ivanić-Gradu, Upravnom odjelu za komunalno gospodarstvo, prostorno planiranje, gospodarstvo i poljoprivredu na adresi: Grad Ivanić-Grad, Park hrvatskih branitelja 1, Ivanić-Grad, kao i na telefon 01/2831-360.

Upravni odjel za komunalno gospodarstvo,

prostorno planiranje, gospodarstvo i poljoprivredu