16.02.2021.

[VIDEO GRADSKA SKICA] Gradska skica - Javor Bojan Leš, gradonačelnik Ivanić-Grada

Gostujući u novoj emisiji Gradska skica portala Volim Ivanić gradonačelnik Javor Bojan Leš govori o novostima kojima se kvaliteta života u našem gradu podiže na viši stupanj: od suradnje s A1 Hrvatska na projektu

Smart city na uvođenju širokopojasnog interneta, pametnog prometa pješački prijelazima, praćenja potrošnje putem pametnih brojila, upravljanja otpadom, okolišem i komunalnom infrastrukturom, dok bi se putem jedinstvene mobilne aplikacije moglo pratiti onečišćenje zraka do radova na kružnom toku u slijedeća tri mjeseca čim završe radovi s postavljanjem kanalizacijskih i vodovodnih cijevi, o završetku asfaltiranja ulica čim to vremenske okolnosti dopuste kao i gradnji novih POS-ovih zgrada u Ivanić-Gradu u bliskoj budućnosti za mlade obitelji...