29.01.2021.

Proglašena prirodna nepogoda potres za područje Grada Ivanić-Grada

Odlukom Župana Zagrebačke županije Stjepana Kožića od 27. siječnja 2021. godine proglašena je prirodna nepogoda uzrokovana potresom za područje općina Bedenica, Bistra, Brdovec Brckovljani, Dubrava, Dubravica, Gradec, Jakovlje, Klinča Sela, Kloštar Ivanić, Kravarsko, Križ, Luka, Marija Gorica, Orle, Pisarovina, Pokupsko, Pušća, Rakovec i Rugvica te gradova Dugo Selo, Ivanić-Grad, Jastrebarsko, Samobor, Velika Gorica, Vrbovec i Zaprešić zbog velikih šteta na stambenim, gospodarskim, javnim, kulturnim i drugim objektima koje su nastale 29. prosinca 2020. godine.

Sve zainteresirane osobe štete mogu prijaviti na email: [email protected] ili u prostorije gradske uprave Grada Ivanić-Grada, uz popunjeni Obrazac PN i prilaganje fotografija o nastaloj šteti do zaključno 04.02.2021.

Svi građani koji su do sada prijavili štetu/oštećenje su dužni PONOVNO izvršiti prijavu štete putem propisanog obrasca PN.

PREUZMITE DOKUMENTE: