01.06.2021.

Poziv na besplatnu online radionicu “Poticanje poduzetništva jačanjem liderskih vještina”

Poštovane poduzetnice, poštovani poduzetnici,

Razvojna agencija IGRA Ivanić – Grad poziva Vas na besplatnu online radionicu “Poticanje poduzetništva jačanjem liderskih vještina”. Organizacija radionice sufinancirana je u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija, iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Radionica će se održati u četvrtak 10. lipnja 2021. od 16:00 do 18:00 sati elektroničkim putem, posredstvom Zoom platforme.

Teme radionice:

• Temelji uspjeha
  • Poduzetnički mindset
  • Intelektualni DNK – potencijali i resursi

16:55 – 17:05 Pauza

• Financijska pismenost
  • Proces razvoja – suvremeni modeli i alati
  • Pitanja, odgovori i nagrada

Predavač: Marina Hrastić Prišlin

Rezervirajte svoj termin na vrijeme – prijave na radionicu zaprimaju se do srijede, 09. svibnja 2021. do 17:00 sati na e-mail adresu: [email protected] . Pristupni link za radionicu dobit ćete povratno mailom uz potvrdu Vaše prijave za sudjelovanje.

Sadržaj internetske objave isključiva je odgovornost razvojne agencije IGRA Grada Ivanić-Grada.

„Razvoj usluga Razvojne agencije IGRA s ciljem unaprjeđenja informiranja za poduzetnike“

Sufinancirani Projekti