25.06.2021.

Privremeni rezultati Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa udruga u području kulture, tehničke kulture, sporta, civilnog društva, zdrav. i soc. zaštite iz Proračuna Grada Ivanić-Grada za 2021.godinu

Temeljem članka 16.Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa/projekata/manifestacija udruga/organizacija civilnog društva u području kulture, tehničke kulture, sporta, civilnog društva, zdravstva i socijalne zaštite iz Proračuna Grada Ivanić-Grada za 2021.godinu, nakon provedenog postupka, 24.6.2021.godine donesena je Odluka o prijedlogu dodjele financijskih sredstava namijenjenih financiranju programa/projekata/manifestacija od interesa za opće dobro iz Proračuna Grada Ivanić-Grada u 2021. godini temeljem Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa/projekata/manifestacija udruga/organizacija civilnog društva u području kulture, tehničke kulture, sporta, civilnog društva, zdravstva i socijalne zaštite iz Proračuna Grada Ivanić-Grada za 2021.godinu.

PREUZMITE DOKUMENTE: