04.11.2021.

Poziv na online radionicu “Poslovna komunikacija kao temelj uspješnog poslovanja”

Poštovane poduzetnice, poštovani poduzetnici,

Razvojna agencija IGRA Ivanić–Grad poziva vas na besplatnu online radionicu “Poslovna komunikacija kao temelj uspješnog poslovanja”. Organizacija radionice sufinancirana je u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija, iz Europskog fonda za regionalni razvoj u okviru projekta „Razvoj usluga Razvojne agencije IGRA s ciljem unaprjeđenja informiranja za poduzetnike“.

Radionica će se održati u srijedu 10. studenog 2021. od 12:00 do 15:00 sati elektroničkim putem – posredstvom Zoom platforme.

Na radionici ćete kroz praktične primjere steći i savladati nove tehnike komunikacije, koja je osnova za vaše kvalitetno poslovanje, te ćete naučiti:

• kako unaprijediti svoje komunikacijske vještine
  • kako napisati kvalitetno poslovno pismo – dopis, molbu ili žalbu
  • koje su najčešće pogreške u poslovnoj komunikaciji i kako ih izbjeći
  • obratiti pažnju na pojedinosti važne za uspješnu poslovnu korespondenciju
  • efikasnije i konstruktivnije komunicirati sa suradnicima

Teme radionice:

12:00 – 12:10 Uvod

12:10 – 12:20 Osnove i vrste poslovne komunikacije

12.20 – 13:20 Osnovni elementi i kako napisati učinkovito poslovno pismo

13:20 – 13:30 Pitanja i odgovori

13:30 – 13:40 Pauza

13:40 – 13:50 Ugovori i na što obratiti pažnju

13:50 – 14:00 Materijalni dokumenti

14:00 – 14:45 E-pošta – pravila, smjernice i začkoljice

14:45 – 15:00 Pitanja i odgovori

Predavačica: Sanja Mladiček, Trill – Agencija za marketing, PR i društvene mreže

Rezervirajte svoj termin na vrijeme – prijave na radionicu zaprimaju se do utorka, 09. studenog 2021. do 15:00 sati putem obrasca za prijave. Za sudjelovanje na radionici nije potrebna registracija na Zoom platformi, pristupni link za radionicu dobit ćete povratno mailom uz potvrdu Vaše prijave za sudjelovanje.

Sadržaj internetske objave isključiva je odgovornost razvojne agencije IGRA Grada Ivanić-Grada.

„Razvoj usluga Razvojne agencije IGRA s ciljem unaprjeđenja informiranja za poduzetnike”

Sufinancirani Projekti