12.10.2021.

Dodijeljena Priznanja i Godišnje nagrada Grada Ivanić-Grada

Ivanić-Grad iz godine u godinu postaje sve poželjnije mjesto za život, a veliku ulogu u tome svakako imaju mnogobrojni pojedinci i udruge koji svojim nesebičnim i predanim radom doprinose tome.
Veliki broj takvih pojedinaca u svojoj sredini ima i Ivanić-Grad, koji se svima njima zahvalio na svečanoj sjednici Gradskog vijeća, na kojoj su gradonačelnik Javor Bojan Leš i predsjednik Vijeća Željko Pongrac dodijelili Priznanja i Godišnje nagrada.
Priznanja Grada Ivanić-Grada primili su Goran Maričić, primarijus Marina Kovač, sc. Slavica Janković, Biciklistički klub Ivanić, Zoran Ožetski i Ana Gašparović, dok su godišnje nagrade uručene dr.sc. Jasmini Havranek i paraolimpijki Pauli Novini.
Svečanoj sjednici u Pučkom otvorenom učilištu prethodila je misa u crkvi Svetog Petra apostola, nakon čega su u Parku hrvatskih branitelja kod spomenika poginulim braniteljima Domovinskog rata brojna izaslanstava položila vijence i zapalila svijeće.