10.05.2022.

Ispratili smo našu dugogodišnju direktoricu Turističke zajednice grada Ivanić-Grada

Danas smo ispratili direktoricu Turističke zajednice grada Ivanić-Grada, gospođu Ankicu Bešter koja je otišla u zasluženu mirovinu.

Gospođa Bešter svojim je dugogodišnjim radom na razvoju turizma našeg grada, svojom energijom i trudom obilježila turistički razvoj Ivanić-Grada.

Njen doprinos u organizaciji turističkih projekata i manifestacija kao i promociji našeg grada je nemjerljiv. Sve kako bi naš Ivanić-Grad otvorila prema Hrvatskoj i svijetu te ga stavila na kartu poželjnih turističkih destinacija, gospođa Ankica propješačila je nebrojene kilometre.

Kako bi i sada, dok je u mirovini, mogla obilaziti sve gradske manifestacije, gospođi Bešter kao poklon za odlazak u mirovinu gradonačelnik Javor Bojan Leš uručio je električni romobil.

Hvala gospođi Ankici Bešter na njenom doprinosu turizmu našeg grada, a mi dalje nastavljamo putevima koje je ona zacrtala.