18.05.2022.

OBAVIJEST o provedbi Javnoga natječaja za prijam u službu

Povjerenstvo za provedbu Javnoga natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto Višega stručnoga suradnika za imovinsko-pravne poslove u sastavu:

1. Marina Šiprak, predsjednica,
  2. Hrvoje Strašek, član i
  3. Matea Rešetar, članica,

dana 10. svibnja 2022. godine utvrdilo je Izvješće o provedenome postupku i prijedlog za izbor kandidata povodom Javnoga natječaja za prijam službenika u službu na neodređeno vrijeme – Viši stručni suradnik za imovinsko-pravne poslove (KLASA: 112-03/22-01/1, URBROJ: 238-10-03/1-22-1), objavljenom u Narodnim novinama broj, 46/2022 od 15.04.2022., putem nadležne službe za zapošljavanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje i na službenoj web stranici Grada Ivanić-Grada.

Temeljem navedenog Izvješća, za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto Višega stručnog suradnika za imovinsko-pravne poslove u Upravnom odjelu za lokalnu samoupravu, pravne poslove i društvene djelatnosti Grada Ivanić-Grada izabrana je Livia Grgić Paulić, magistra prava.