20.05.2022.

Privremeni rezultati Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa udruga iz Proračuna Grada Ivanić-Grada za 2022. godinu

Temeljem članka 16. Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa, projekata, manifestacija udruga i organizacija civilnog društva u području kulture, tehničke kulture, sporta, civilnog društva, zdravstva i socijalne zaštite iz Proračuna Grada Ivanić-Grada za 2022.godinu, nakon provedenog postupka, 19.5.2022.godine donesena je Odluka o prijedlogu dodjele financijskih sredstava namijenjenih financiranju programa, projekata, manifestacija od interesa za opće dobro iz Proračuna Grada Ivanić-Grada u 2022. godini temeljem Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa, projekata, manifestacija udruga i organizacija civilnog društva u području kulture, tehničke kulture, sporta, civilnog društva, zdravstva i socijalne zaštite iz Proračuna Grada Ivanić-Grada za 2022.godinu.

PREUZMITE DOKUMENTE: