22.09.2022.

[VIDEO] Gradska skica - Javor Bojan Leš, gradonačelnik Ivanić-Grada - 20.9.2022.

Gradonačelnik Ivanić-Grada Javor Bojan Leš gost je nove emisije „Gradska skica“ portala Volim Ivanić u kojoj govori o jesenskim gradskim izazovima i praktičnim zanimljivostima: Započela druga faza uređenja ulice Franje Moguša, apelira se na građane da se besplatno priključe na gradski vodovod, nastavljaju se radovi na kanalizaciji u svim zakutcima našega grada, otvaraju se novi odjeli u dječjem vrtiću Žeravinec, Ivanićkom Graberju a u fazi je izrada dokumentacije za novi vrtić iza đačkog doma, u emisiji govori i o suradnji s A1 i proširenju širokopojasnog interneta u svakom naselju i selu oko Ivanić-Grada.

Gradonačelnik je govorio i o nezadovoljstvu građana završnom fazom asfaltiranja u ulici kralja Tomislava.