24.01.2023.

Obilazak novih prostora vrtića na Žeravincu

Jučer su gradonačelnik Leš i zamjenik Cuvaj obišli nove prostore vrtića na Žeravincu, gdje su smještene 4 nove jasličke skupine, a unutar objekta ima prostora za urediti još 1 vrtićku skupinu.

Grad i gradska uprava kontinuirano ulažu u vrtiće i svi su vrtići potpuno energetski obnovljeni, dok je vrtić na Posavskim Bregima u cijelosti obnovljen.

U objekte vrtiće se dosad uložilo više od 663.000,00 EUR (više od 5 milijuna kuna).

Grad financira i privatni vrtić u iznosu pune ekonomske cijene. Očekujemo do kraja godine završetak proširenje vrtića u Graberju Ivanićkom u vrijednosti od 990.000 EUR, a do kraja godine početak i u roku 2 godine završetak izgradnje novog vrtića na parceli iza đačkog doma u Ivanić-Gradu u vrijednosti od 3.060.000 EUR.

Djeca su budućnost grada i gradska uprava čini sve kako bi se osigurala kvalitetna vrtićka i predškolska infrastruktura i stvorili uvjeti za mirno i sretno odrastanje sve ivanićgradske djece.