21.03.2023.

Proglašenje sportaša godine za 2022. godinu

Dragi sugrađani,

s velikim zadovoljstvom želimo vas pozvati na svečano proglašenje sportaša godine za 2022. godinu koje organizira Gradsko vijeće Športskih udruga grada Ivanić-Grada. Ovo je jedan od najvažnijih događaja u našoj zajednici kojim se odaje priznanje i slavi najbolje sportaše u našem gradu.

Svečanost će se održati u četvrtak, 23. ožujka 2022. godine u Sportskoj dvorani "Žeravinec" s početkom u 18.00 sati.

Uz nagrađivanje najboljih sportaša, bit će dodijeljene i nagrade za najbolje momčadi i klubove, kao i posebne nagrade za sportske uspjehe u protekloj godini.

Ovaj događaj predstavlja priliku da se okupimo i zajedno proslavimo postignuća naših sportaša. Stoga, ne propustite priliku da budete dio ove velike svečanosti.

Vidimo se!