![]()
![]()
Muške A ekipe DVD-a Paukovec i DVD-a Deanovec kao prvo i drugoplasirana, te ženska A ekipa i ekipa mladeži DVD-a Jalševec Breški kao prvoplasirane da držanim vatrogasnim natjecanjima održanim tijekom ovoga ljeta u Hrvatskoj plasirale su se na Vatrogasnu olimpijadu, koja će se u srpnju 2009. održati u Republici Češkoj.
Tim povodom su njihove i predstavnike lokalnih vatrogasnih zajednica primili i čestitali im župan Stjepan Kožić u Zagrebu i gradonačelnik Ivanića Boris Kovačić u Ivanić-Gradu. Župan je izrazio ponos, što će Zagrebačka županija imati najviše predstavnika u hrvatskoj reprezentaciji, te je svakoj ekipi obećao nagradu od po 15.000 kuna, kako bi se mogle još kvalitetnije pripremiti za svjetsko natjecanje.
Gradonačelnik je naglasio, da je plasman triju ekipa Vatrogasne zajednice Grada Ivanića na vatrogasnu olimpijadu u istoj godini najveći uspjeh ivanićkog vatrogastva do sada. Gradonačelnik će predložiti Poglavarstvu, da i Grad dodijeli nagrade olimpijcima.
R.Šporer
Natječaj za dodjelu stipendija Grada Ivanić-Grada za školsku/akademsku godinu 2011/2012.
Gradonačelnik Grada Ivanić-Grada 16. prosinca 2011. godine donio je Odluku o broju i visini stipendija te raspisao Natječaj za dodjelu stipendija učenicima i studentima s područja Grada Ivanić-Grada za školsku/akademsku godinu 2011/2012.
Natječaj je otvoren do 2. siječnja 2012. godine.
Tekst Natječaja, kao i obrasce Prijave i Izjava može se podići u Općem upravnom odjelu Grada Ivanić-Grada, Park hrvatskih branitelja 1 (soba 2) ili preuzeti ovdje.
Trenutno nema otvorenih natječaja.
Ukoliko želite primati obavijesti o novim sadržajima na web stranicama Grada Ivanić-Grada na Vašu e-mail adresu prijavite se na našu listu Novosti.
Udruga energetskih gradova (Energy Cities) je savez europskih lokalnih vlasti za promociju principa održive energije. Udruga je osnovana 1990. i trenutno broji oko 1000 članova iz 30 zemalja.
Početkom 2008. godine, odlukom Gradskog poglavarstva, Ivanić-Grad je stupio u punopravno članstvo udruženja Energetskih gradova (Energy Cities).
Jedan komentar
građanin
Listopad 16.2008. u 7:30
1Čestitam. Na žalost te divne ljude ne primjećujemo sve dok nam ne zatrebaju. Nakon toga smo im zahvalni do kraja života. Pozdravljam odluku da se naši vatrogasci nagrade.
Vaš komentar
Morate biti prijavljeni kao bi mogli komentirati.