20.12.2013.

Javni natječaj za radno mjesto: Viši stručni suradnik za komunalno gospodarstvo

U broju Narodnih novina   154/13 od 19. prosinca 2013. godine Grad Ivanić-Grad objavio je JAVNI NATJEČAJ za prijam u službu na radno mjesto Viši stručni suradnik za komunalno gospodarstvo  - 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme uz obvezni probni rad u trajanju od tri mjeseca.

Prijave na javni natječaj podnose se na adresu: Grad Ivanić-Grad, Park hrvatskih branitelja 1, 10310 Ivanić-Grad, u roku od 8 dana od objave javnog natječaja u Narodnim novinama s naznakom: "Javni natječaj za prijam službenika Viši stručni suradnik za komunalno gospodarstvo".

Na web-stranici Grada Ivanić-Grada www.ivanic-grad.hr te na oglasnoj ploči Grada Ivanić-Grada u Ivanić-Gradu, Park hrvatskih branitelja 1 objavit će se pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za provjeru znanja i sposobnosti kao i vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, najmanje pet dana prije održavanja provjere.