30.10.2013.

Javni natječaj za prodaju nekretnina u poduzetničkoj zoni Ivanić-Grad Sjever- Zoni 6

Dana 29.10.2013. godine u dnevnim novinama 24sata objavljen je "Javni natječaj za prodaju nekretnina u poduzetničkoj zoni Ivanić-Grad Sjever  - Zoni 6".

Rok za predaju ponuda iznosi 21 dan, odnosno do 19.11.2013. godine, a ponude se dostavljaju na adresu: Grad Ivanić-Grad, Park hrvatskih branitelja 1, 10310 Ivanić-Grad u zatvorenoj omotnici, s naznakom  »Ponuda za kupnju zemljišta u Poduzetničkoj zoni Ivanić-Grad Sjever  - Zoni 6, radi izgradnje gospodarskih objekata  - ne otvarati « osobno u sobu broj 1 ili preporučenom pošiljkom.

Obrazac ponude i gospodarskog programa svi zainteresirani mogu preuzeti osobno u Gradskoj upravi Grada Ivanić-Grada ili u elektroničkom obliku sa službene Internet stranice Grada Ivanić-Grada

Ogledni primjerak ugovora, koji je sastavni i obvezni dio natječajne dokumentacije, svi zainteresirani mogu dobiti putem e-maila [email protected].
Sve opće informacije o natječaju mogu se dobiti na e-mail [email protected] ili na broj telefona 01 2831-373, a sve informacije o prostorno-planskom aspektu natječaja mogu dobiti na e-mail   [email protected] ili na broj telefona 01 2831-366.

Datum otvaranja ponuda bit će objavljen na službenoj Internet stranici Grada Ivanić-Grada.