04.10.2013.

Javni natječaj za radna mjesta

Gradonačelnik Grada Ivanić-Grada raspisao je javni natječaj za imenovanja na sljedeća radna mjesta:

• pročelnika Upravnog odjela za lokalnu samoupravu, pravne poslove i društvene djelatnosti

• pročelnika Upravnog odjela za financije i proračun

• pročelnika Upravnog odjela za gospodarstvo, komunalno gospodarstvo i prostorno planiranje

Prijave na javni natječaj podnose se na adresu: Grad Ivanić-Grad, Park hrvatskih branitelja 1, 10310 Ivanić-Grad, u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama (do 10. listopada 2013. godine), s naznakom: "Javni natječaj za imenovanje pročelnika".

Na web-stranici te na oglasnoj ploči Grada Ivanić- Grada u Ivanić- Gradu, Park hrvatskih branitelja 1, objavit će se pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za provjeru znanja i sposobnosti, te vrijeme održavanja, najmanje pet dana prije održavanja provjere.

Također, na web stranicama bit će dostupan opis poslova te podaci o plaći radnog mjesta na koje se prima.

Kompletan tekst natječaja možete pročitati na web stranicama Narodnih novina.