16.10.2013.

Tvrtka Ivasim d.o.o. održala edukativnu prezentaciju za poduzetnike

Danas, 16. listopada 2013. godine s početkom u 10 sati, u Maloj sali Pučkog otvorenog učilišta održana je edukativna prezentacija na temu korištenja financijskih benefita iz fondova Europske unije u organizaciji Grada Ivanić-Grada u suradnji s tvrtkom Ivasim d.o.o.

Potaknuti uspješnošću projekta "Kemija-prijatelj okoliša", koji je provela uz potporu ugovornog tijela Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata EU (SAFU) i Ministarstva za poduzetništvo i obrt, tvrtka Ivasim d.o.o. već je predstavila široj javnosti.
Ovom prilikom edukativna i motivacijska prezentacija bila je namijenjena poduzetnicima Grada Ivanić-Grada te je govorila kako i na koji način iskoristiti EU fondove u svrhu napredovanja i povećanja konkurentnosti malih i srednjih tvrtki.

S obzirom na svoja dosadašnja iskustva, sudionici na ostvarivanju financijskih sredstava iz projekta "Kemija-prijatelj okoliša" i financijskih benefita iz Europske unije, prenijeli malobrojno odazvanim poduzetnicima Grada Ivanić-Grada pozitivna iskustva kako bi i oni mogli ostvariti financijske potpore koje se dodjeljuju, a samim time ostvariti i učinkovito poslovanje.

Gradonačelnik Grada Ivanić-Grada Javor Bojan Leš i zamjenica Gordana Brcković svojim dolaskom podržali su ovu inicijativu i poručili da je Grad uvijek otvoren na razgovor i suradnju s poduzetnicima

pa162035.JPG   pa162037.JPGpa162038.JPGpa162039.JPGpa162041.JPG  pa162042.JPGpa162044.JPGpa162045.JPGpa162050.JPG