05.08.2014.

Svečano obilježen Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Polaganjem vijenaca na spomenik poginulim hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata u Parku hrvatskih branitelja u Ivanić Gradu, obilježen je Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

U ime Grada Ivanić-Grada vijenac su položili zamjenik gradonačelnika Željko Posilović, predsjednik Gradskog vijeća Željko Pongrac u pratnji potpredsjednice GV-a Gordane Kanić i potpredsjednika Stjepana Klaka.

Osim predstavnika grada, vijence su položili i svijeće zapalili roditelji poginulih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata te predstavnici braniteljskih udruga, policije, antifašističkih boraca i političkih stranaka