14.01.2014.

Ispravak javnog natječaja za radno mjesto: vježbenik- Viši referent za društvene djelatnosti

U broju Narodnih novina 03/14 od 10. siječnja 2014. godine Grad Ivanić-Grad objavio je ispravak javnog natječaja za prijam u službu vježbenika na određeno vrijeme od 12 mjeseci radi osposobljavanja za poslove Višeg referenta za društvene djelatnosti u Upravnom odjelu za lokalnu samoupravu, pravne poslove i društvene djelatnosti, Odsjek za društvene djelatnosti, objavljenom u Narodnim novinama broj 154 od 19. prosinca 2013.

Ispravlja se dio teksta koji se odnosi na posebne stručne uvjete tako da se uz već objavljene posebne stručne uvjete dodaje i sljedeći uvjet:  »stručni prvostupnik ekonomije «. U ostalom dijelu javni natječaj se ne mijenja i ostaje isti.

Prijave na natječaj podnose se na natječaj u roku od osam dana po objavi ispravka u Narodnim novinama na adresu: Grad Ivanić-Grad, Park hrvatskih branitelja 1, 10310 Ivanić-Grad.