09.07.2014.

Poziv na radni sastanak za organizaciju 10. Bučijade

POZIVAMO SVE  ZAINTERESIRANE za organizaciju 10. Bučijade

na radni sastanak koji će se održati u utorak 15. srpnja u 16,00 sati u Turističkom uredu TZG Ivanić-Grada.

Kako bismo 10. tradicionalnu Bučijadu (18. i 19. listopad 2014.) učinili još kvalitetnijom i sadržajnijom manifestacijom pozivamo udruge, društva, klubove, mjesne odbore, ustanove, ugostitelje i građane koji se žele uključiti u organizaciju Bučijade da nam slobodno iznesu vlastite prijedloge programa, ideje, zainteresiranost za volonterski rad i pomoć u organizaciji manifestacije.

Pismene prijedloge Vaših programskih sadržaja na Bučijadi, zainteresiranih osoba za volonterski rad, kontakt podatke, te specifikaciju materijalnih troškova aktivnosti (ako postoje) molimo dostavite putem e-maila ([email protected]), ubacivanjem u poštanski sandučić ispred Turističkog ureda ili na adresu TZIG Ivanić-Grada, Moslavačka 11, Ivanić-Grad.

Prijavni obrazac programskih aktivnosti u privitku.

Veselimo se suradnji s Vama!

Ankica Bešter

Direktorica