18.06.2014.

Gradonačelnik Grada Ivanić-Grada, Javor Bojan Leš, je danas na Posavskim Bregima posjetio hrvatskog branitelja g. Hasima Zenelia.

Nakon dugog niza godina borbe za priključak struje, Zajednica udruga proizašlih iz Domovinskog rata založila se kod Odbora za hrvatske branitelje Grada Ivanić-Grada, da razmotre zahtjev g. Zenelia za pomoć pri uvođenju električne energije u njegov stambeni objekat.

Gradonačelnik je razmotrio prijedlog Odbora, te osigurao financijska sredstva za energetsku suglasnost i elektromontažne radove koje je izvela Braniteljska zadruga „INTRADA“.

„U ovim teškim trenutcima gdje je veliki dio građana prepušten dnevnom snalaženju i preživljavanju, drago mi je što su se naši branitelji angažirali, te se nadam se da smo barem malo pomogli i poboljšali životne uvjete g. Zenelia.“ – Javor Bojan Leš