01.04.2015.

Poziv udrugama na radni sastanak i prijavu programskih aktivnosti za manifestacije

Pozivamo sve predstavnike udruge, društava, klubova, ustanova sa područja grada Ivanić-Grada i ostale koji žele sudjelovati u kreiranju programa događanja manifestacija na radni sastanak.

Sastanak će se održati u utorak 7. travnja 2015.  godine u prostorijama Gradske uprave Ivanić-Grad s početkom u 16.00 sati.

Glavna tema radnog sastanka je prijava programskih aktivnosti i organizacija nadolazećih gradskih manifestacija i aktivnosti:
- 18. travnja 2015. - Zelena čistka - ekološka akcija
-  5.,6., 7. i 8. lipnja 2015. - Dani grada i ostala događanja u lipnju
-  17., i 18. listopada - 11. Bučijada u Ivanić-Gradu

Molimo Vas da svoje programske aktivnosti na spomenutim  manifestacijama prijavite putem OBRASCA u prilogu.

Prijave za događanja u lipnju poslati do 20. travnja,  a za 11. Bučijadu do 1. svibnja 2015. na e-mail: [email protected]

PREUZMITE DOKUMENTE: