02.12.2015.

DVD Poljana proslavila 60 godina rada

DVD Poljana je proslavilo 60 godina rada na svečanoj sjednici održanoj 28.11.2015.g. u Maloj sali POU Ivanić-Grad.

Kratku povjesnicu Društva pročitao je sadašnji predsjednik Društva, Ivica Kozjak. Društvo su osnovali mještani Poljane, zbog pomoći sumještanima, ali i zbog poboljšanja društvenog života na svom području. Danas DVD Poljana broji 29 članova, osposobljenih i opremljenih za potrebite intervencije.

Poslije povjesnice, uslijedilo je uručivanje darova i priznanja. U ime Grada Ivanić-Grada, novu svečanu zastavu Društvu je uručio kum zastave, gradonačelnik g. Javor Bojan Leš, koji se i obratio prisutnima, uz čestitke i želje za nastavkom dobrog rada. Iza njega okupljenima se obratio i predsjednik VZG Ivanić-Grada, g. Branko Petrinec, uručivši i dio priznanja članovima DVD Poljana.

Ostatak priznanja uručili su g. Josip Bocin, dozapovjednik VZG, te predsjednik Društva. Iza službenog dijela priređen je skromni domjenak.