13.12.2015.

Izložba fotografija "Naših 10 godina" KUD-a Ivanić

Nakon cjelodnevnih događanja vezanih uz “Božićni sajam” u Ivanić-Gradu, subotnja večer bila je rezervirana za 11. Božićni koncert KUD-a Ivanić.

Već tradicionalno dobro organiziranom i kvalitetnom koncertu prethodila je izložba fotografija pod nazivom “Naših 10 godina”. Na izložbi postavljenoj u prostoru Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad, predstavljeno je više od stotinu fotografija koje danas predstavljaju svojevrsni dokument vremena koji prokazuje “odrastanje” KUD-a Ivanić i njegovih članova zajedno s njim.

Izložbu je otvorio gradonačelnik Grada Ivanić-Grada, Javor Bojan Leš koji je tom prilikom čestitao svim članicama i članovima KUD-a Ivanić na ovoj vrijednoj obljetnici i poželio im još mnogo godina uspješnog djelovanja i rada.

Foto: Zoran Ožetski