12.12.2015.

Uvod u Božić u Ivanić-Gradu

Želja gradonačelnika g. Javora Bojana Leša je bila da naši sugrađani te naročito oni najmlađi po prvi put u našem gradu osjete pravi blagdanski duh Božića, stoga je u posljednjem mjesecu organizirano pregršt predblagdanskih događanja.

Najmlađi sugrađani su danas mogli uživati u društvu bake i djeda mraza te se s njima fotografirati u sklopu Božićnog sajma koji se ove godine odvija na Trgu Vladimira Nazora.

U dvanaest dana trajanja svim posjetiteljima Božićnog sajma u Ivanić-Gradu bogatom ponudom predstavit će se brojni gradski ugostitelji uz tradicionalno kuhano vino i vruće kobasice, te obiteljska gospodarstva i obrtnici koji će svoje proizvode ponuditi u 6 prigodnih drvenih kućica.

Tu su još i žive jaslice, vožnja kočijom, koncerti i nastupi KUD-ova, dok će danas popodne mališani iz osnovnih škola okititi centralni bor ukrasima koje su sami izradili.