15.06.2015.

Radionica za poslodavce o mogućnostima poboljšanja poslovanja kroz korištenje EU fondova

koja će se održati

18.06.2015. (četvrtak) u 18:00 sati

u prostorijama  Udruženja obrtnika Ivanić Grad

ulica Kralja Tomislava 42, Ivanić Grad

Regionalna razvojna agencija Zagrebačke Županije s partnerima Obrtničkom komorom Zagreb i Hrvatskim zavodom za zapošljavanje-Područnom službom Zagreb provodi projekt „Jačanje sudjelovanja poslodavaca u razvoju ljudskih potencijala u Zagrebačkoj županiji“ u sklopu programa bespovratne pomoći IPA - "Lokalne inicijative za poticanje zapošljavanja-faza II".

Cilj projekta je potpora poduzetnicima u razvoju strategija i mjera razvoja ljudskih potencijala s naglaskom na aktivnostima usmjerenim na poslodavce iz privatnog, javnog i ostalih sektora.

Svrha radionice koja će se održati u sklopu projekta je edukacija poduzetnika o mogućnostima financiranja poduzetničkih projektnih ideja  iz EU fondova .

Planirane teme radionice:

• Prilike za poduzetnike iz EU fondova

-      Europski socijalni fond –ESF

-      Europski fond za regionalni razvoj- ERDF,

-      Europski poljoprivrdni fond za rurani razvoj- EAFRD

• Prilike za poduzetnike

-      Sufinanciranje projektnih ideja - HBOR

-      Potpore Zagrebačke županije

-      Jamstva za poduzetnike

Nakon završetka radionice organizirano je neformalno druženje .