21.05.2015.

Novinska konferencija povodom najave turnira „Sportom protiv droge“

Na PRESS konferenciji najavljen je  15. humanitarni malonogometni turnir „Sportom protiv droge“ Ivanić-Kup 2015 koji će se održati od 1.-19.6. 2015. na sportskim terenima Hotela Sport.

Zamjenica gradonačelnika Grada Ivanić-Grada, gospođa Gordana Brcković istaknula je edukativnu poruku projekta „Sportom protiv droge“ kao vrlo važnu, da se mlade upućuje na aktivno provođenje slobodnog vremena i  da se posvete sportu, a ne ovisnostima.

Voditelj turnira dr.sc. Mile Marinčić istaknuo je da je  Ideja o ovakvom događanju nastala je prije petnaest godina u okviru srednje škole Ivan Švear u Ivanić Gradu. Vrlo brzo je prepoznata i nadrasta okvire srednje škole te postaje događanje na nivou grada. Trenutno, to više nije niti samo gradsko događanje, već svoje odijeke ima u cijeloj Zagrebačkoj županiji pa i šire, što je vidljivo iz popisa momčadi koje se natječu.

Direktorica Turističke zajednice Ankica Bešter  pozvala je građane da 19.6. na završnicu turnira, da pogledaju utakmice najboljih momčadi, te na koncert Bosutskih bećara koji će se održati do jutarnjih sati.

Zlatni sponzor ovog događanja je Croatia osiguranje, a predstavnik srebrnog sponzora direktor Auto Zubaka, Danijel Ivanković izrazio je zadovoljstvo što je dugogodišnji partner ovom projektu.

Završnica turnira:

19.6.2015.

OSNOVNE ŠKOLE

13.00 POLUFINALNE UTAKMICE OSNOVNOŠKOLACA

13.50 UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO OSNOVNOŠKOLACA

14.15 FINALE OSNOVNOŠKOLACA

SREDNJE ŠKOLE

14.45 POLUFINALNE UTAKMICE SREDNJIH ŠKOLA

15.35 UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO SREDNJIH ŠKOLA

16.00 FINALNA UTAKMICA SREDNJIH ŠKOLA

POLUFINALE VETERANI

16.25 POLUFINALNA UTAKMICA VETERANA