11.04.2016.

[VIDEO] Godišnja skupština Gradske udruge umirovljenika Ivanić-Grad

Godišnja skupština Gradske udruge umirovljenika Ivanić-Grad održana je 08. travnja. Odazvalo se 53-oje od 58 članova Skupštine, koji su predstavljali 1.402 člana, koliko ih je u 2015. godini uplatilo članarinu.

Izvještaj o radu je podnio predsjednik Željko Brezovečki, o financijskom poslovanju blagajnica Dragica Barišec, izvještaj Nadzornog odbora Marica Habajec, a prijedloge programa rada i financijskog plana za 2016. dopredsjednik Matija Acinger. Svi su dokumenti usvojeni jednoglasno.

Ukupni prihod Gradske udruge umirovljenika u prošloj godini je iznosio 282.000 kuna. Najveća pojedinačna stavka prihoda je članarina u iznosu od 70.200 kuna, dok je iz gradskog proračuna redovita dotacija 55.000 kuna, te 22 tisuće sufinanciranje za značajnije projekte. Najveći rashodi su režijski troškovi, amortizacija i održavanje prostora Kluba umirovljenika.

Planom za 2016. godinu se nastavljaju brojne aktivnosti: druženja, radionice, vježbanje, tečajevi, izleti, ljetovanja, i drugo, čime je Gradska udruga umirovljenika Ivanić-Grad u 2015. godini okupila 1.402 člana, a i za 2016. godinu je članarinu već uplatilo tisuću članova.